• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Anasayfa


     DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ

   
Ürün Kodu : 10
 Talep Et        Detaylar
 
 
Detaylar
DIŞ CEPHE CAM VE KOMPOZİT TEMİZLİĞİ

     Özellikle dış cephesi cam ve alüminyum kompozit olan binalar ve plazaların çoğalmasıyla dış cephe temizliği ciddi bir ihtiyaç haline gelmiştir. Dış cephe temizliği yapılmayan binalar; müşteriler ve ziyaretçiler üzerinde kötü intiba bırakmakta ve çalışanların kendilerini huzursuz hissetmelerine neden olmaktadır.

 

     2008 yılından itibaren dış cephe temizliği konusunda uzmanlaşan BURSA ÇİÇEK TEMİZLİK, özellikle çok katlı binalarda cam, alüminyum kompozit  gibi kaplamaların temizliğini profesyonel personel ve kaliteli ekipmanla yapmaktadır.
      Dış cephe temizliği, BURSA ÇİÇEK TEMİZLİK olarak temizliği yapılması gereken binaların yüksekliğine göre araç üstü teleskobik platform ile veya  80 metrede çalışabilen elektrikli dış cephe asansörü ile yada askı sistemi dediğimiz dağcı sistemi ile  yapılmaktadır.Tercih en kolay çalışılabilecek sistem ile çalışmak ve en iyiyi sunmaktır

      Binalarınızın  dış cephe yüzeyleri, dış etkenlerden kaynaklanan kireç, pas, oksitlenme ve toz yapışmalarına karşı önce basınçlı su ile yıkanıyor.(binadan binaya farklılık gösterebilen bir durumdur her ortamda kullanmak mümkün olamamaktadır.) Bu dış yüzeylerin detay temizliği, daha sonra parlatıcı ve su tutunmasını azaltma özelliğine sahip temizlik ürünleriyle %100 kesin çözüm sağlanarak yapılıyor.

      Siz değerli müşterilerimizin çok büyük paralar harcayarak sahip olduğu binalarınızın bakımı ve güzel görünmesi tamamen temizlikle sağlanabilir. BURSA ÇİÇEK TEMİZLİK Hizmetleri olarak; sektördeki yenilikleri araştırıp geliştirerek, müşterilerimize son derece uygun fiyatla, kaliteli hizmet vermek ana hedefimizdir.

 

Dış Cephe Temizlik Hizmetleri
 
Her türlü gökdelen, plaza cam ve dış yüzeylerinin vinç veya asansör ile temizliği yapılmaktadır.  

TEMİZLEDİĞİMİZ CAMLAR 3 AY KİRLENME ME GARANTİSİNDE...
                  
En Yüksekler Bile IŞIL IŞIL !

 
 
Talep Formu
İsim
E-Mail
Telefon
Adres
Mesaj
 
 
 
Hava Durumu
Saat