• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Anasayfa


     EV - OFİS TEMİZLİĞİ

   
Ürün Kodu : 4
 Talep Et        Detaylar
 
 
Detaylar
Zamanınızın büyük bölümünü harcadığınız EV, OFİS, BÜRO ve İŞ YERLERİNİZDE rahat ve temiz bir ortam yaratmak için BURSA ÇİÇEK TEMİZLİK HİZMETLERİ olarak, profesyonel personel, cazip fiyat ve yüksek kalite standartlarında  temizlik hizmetlerinize TALİBİZ.. Tüm ev ve ofis mobilyaları, jaluzi, stor perde, bekleme ve misafir oturma gurupları, pencereler, cam paravan ve aynalar, banyo ve lavabolar, aydınlatma aparatları, havalandırma aksesuarları, zemin kaplamaları, raf, tezgah ve vitrin temizlikleri  kısacası temizlenmesi gereken her nokta. Çalıştığınız alanın temizliğini biz üstlenelim, sizde bu temiz ortamda çalışmanın keyfini sürün.

Daire temizliği dolu ve boş olmak üzere ikiye ayrılır.

Boş dairenizde 2 veya 3 kişilik ekiplerimizle dairenizde camlar camcılarımızla, bez kullanılmadan cam alet ve edevatları ile silinir sadece çerçeve kısmında bez kullanılır. Kapılar, mutfak, banyo, fayans ve dolapları bayan elemanlarımızla sağlığa önem verilerek temizlenir. Mutfak bölümünde dairenize yeni bez açılır özel ayrı kovalarla temizlik yapılır.

Zemin temizliği  önce fırçalama ve ardından vakum makinesi ile çekilerek inşaat tozlarından arındırılarak daha sonra kusma olayı ortadan kalkar en son detayda paspas atılarak tertemiz yüzey müşterilerimize sunulur.

Dolu dairenizde ise her yönden güvenilir elemanlarımız hizmetinizdedir.İster yardımcı bayan isterseniz ekip olarak hizmet veririz.

Hizmetimizde siz müşterilerimize ekstra hiçbir maliyet çıkarmadan kullanıma hazır şekilde, işleriniz ekiplerimizle 1 günde teslim edilir.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz..

 
 
Talep Formu
İsim
E-Mail
Telefon
Adres
Mesaj
 
 
 
Hava Durumu
Saat