• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Anasayfa


     İNŞAAT-TADİLAT SONRASI TEMİZLİK

   
Ürün Kodu : 2
 Talep Et        Detaylar
 
 
Detaylar

İnşaat Sonrası - Tadilat Sonrası - Boş Daire - Dükkan - Villa Temizliği

İnşaat yada tadilat kısmı tamamlanmış henüz yerleşimi yapılmamış ev - işyeri - dükkan ve villanızın temizliğini  hijyenik şartlar içerisinde tecrübeli elemanlar ile profesyonelce doğru yere doğru malzemeyi kullanarak yerine getirmekteyiz.

İnşaat artıkları ve inşaatların bitiminden sonra ortaya çıkan ve temizliği çok zahmet isteyen kaba pislikleri şirketimiz en kısa sürede temizler ve inşaatın artıklarından ve atıklarından eser kalmaz.

İnşaat sonrası temizliğini şirketimiz kaliteli ve garantili olarak yapmaktadır. İnşaat artıklarını temizlemek kolay değil ve herkesin yapabileceği bir temizlik değildir. Çünkü kaba olarak görünen temizliğin yanı sıra asıl olan kaba pislikten sonra kalan toz ve ince pisliktir.Şirketimiz sadece inşaat sonrası ortaya çıkan kaba pisliği değil aynı zamanda gözden kaçan ve dikkat edilmeyen ince pisliğinde inşaattan arındırılmasını sağlar.

Yapmış olduğumuz bu hizmetimiz yine siz değerli müşterilerimizin hayallerini kurduğu ortamı sağlamak amacıyla vermiş olduğumuz temizlik hizmetlerimizden biridir. Temizlik işimizin ilk aşamasında gelmektedir. Daha önce hiç oturulmamış bir mekanın ve tadilat görmüş alanın temizliğinde doğru hijyeni uygulamak gerekmektedir. Bu nedenle temizlik esnasında kullanılacak olan temizlik ürünlerimiz (TSE) standartlarına uygun olup uygulandığı bölgede temizleme esnasında hassas yüzeylere zarar vermez.

Her türlü boş daire , dükkan ve villanız temizlik öncesi uzman ekibimizce incelenerek tarafımızca karşılanan  TSE standartlarına uygun malzeme ve makineler ile tespit edilerek uygun fiyatlarla bir gün içinde temizlemektedir.

Hijyen açısından malzemeler bir kez kullanılmakta (bez , sünger v.s.) ve temizlik sonrası atılmaktadır , müşteri memnuniyeti sağlandıktan sonra temizlenen yer teslim edilmektedir.

 

 
 
Talep Formu
İsim
E-Mail
Telefon
Adres
Mesaj
 
 
 
Hava Durumu
Saat