• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

BURSA ÇİÇEK TEMİZLİK

...ÇÖZÜMSÜZ NOKTALARDA ÇÖZÜM ORTAĞINIZ OLACAĞIZ!

Anasayfa

BURSA ÇİÇEK TEMİZLİK Hizmetleri, firma olarak başta NİLÜFER olmak üzere BURSA'nın her yerinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

TEMİZLİĞE DAVET VAR... Ev, işyeri, ofis, dublex, triblex, villa, hastane, okul, fabrika temizliği, inşaat sonrası temizliği ve periyodik haftalık & aylık genel temizlik, halı ve koltuk yıkama, dış cephe cam temizliği, zemin yıkama, su baskını vs... kısacası temizlikle ilgili (alakalı) her türlü sorunlarınızı çözmek için tüm makina ekipman ve personellerimizle siz değerli müşterilerimizin hizmetinize sunmaktayız.

BURSA ÇİÇEK TEMİZLİK şirketi olarak temizlikte sınır yoktur, ilkesi ile çalışmaktayız. Hergün yenilikçi, hergün öncü hergün daha da tecrübeli hizmet vermekteyiz. 


BURSA ÇİÇEK TEMİZLİK sirketi olarak, ev temizliğinde amacımız temiz ve hijyenik olmaktır. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ev temizlik hizmetimiz genellikle periyodik olarak gerçekleşmektedir. Örneğin haftada 1 kez temizlik hizmeti gerçekleştirdiğimiz evlerde kirlilik oranı daha az oluşmaktadır, periyodik temizlendiği için ev hijyenik kalmaktadır. Camların içeriden ve dışarıdan silinmesi, Buharlı makina ile pencere pvc'lerinin (çerçevelerin temizliği), tavan ve duvar aksesuarlarının silinmesi, kapı, petek ve prizlerin silinmesi, aydınlatma armatürlerinin temizliği, banyo, fayans ve derz arası dezenfektesi ve yüzey temizliği, duşa kabin, küvet, lavabo ve banyo dolaplarının temizlenmesi, mutfak ince temizliği, mutfak dolaplarının içlerinin boşaltılarak silinmesi ve tekrar yerinde dizilmesi, dolap kapaklarının ve üstlerinin silinmesi, davlumbazın temizliği ve filtrelerinin yağdan arındırılması, wc lerin ince temizliği ve hijyeninin sağlanması. Tüm mobilya, dolap ve elektronik eşyaların temizliği. Balkon, teras, kiler ve ardiye alanlarının zeminlerinin yıkanarak ıslak-kuru vakum ile çekilmesi. Parke, marley, mermer, fayans ve taş zeminlerin zemin türüne göre yıkanması veya silinmesi. Son olarak daire içerisine dezenfekte kimyasalı uygulanması. Ev temizliği firmaları arasında bizi farklı yapan özelliğimiz müşterilerimiz memnuniyetinde devamlılık sağlamamızdır. Temizlik şirketlerinden biri olan Bursa ÇİÇEK temizlik şirketi her zaman hizmetinizdedir.  Ayrıntılı bilgi ve talep için temizlik şirketleri arasında bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bursa ÇİÇEK Temizlik 7/24 hizmet vermektedir. Çalışma saatlerimizi siz değerli müşterilerimizin ihtiyacınıza göre Programlamaya özen gösteriyoruz.
  Bursa temizlik, bursa temizlik şirketi, bursa temizlik şirketleri, bursa temizlik firması, bursa temizlik firmaları gi bursada temizlik ile ilgili google arama motoru ve diğer arama motorlarından bursa çiçek temizlik adına ulaşabilirsiniz.

BURSA ÇİÇEK TEMİZLİK,  temizlik firmaları arasında en iyi temizlik şirketi olma yolunda sizlerin desteğiyle daha guclu ve kararlı,  ilk günkü ciddiyeti ve heyecanıyla ilerlemektedir.

Ev Temizliği  hizmetimizin önemli bir parçası olan oda temizliğinde masa, koltuk, sehpa, etajer, dolap içleri boşaltılarak en ince detaylarına kadar temizlenir. Elektronik aletler dikkatle temizlenir.


İnşaat Temizliği Yeni alınmış sıfır boş dairenize , işyerinize kavuştunuz. Ama karşınızda çok büyük bir inşaat temizliği sorunu var. Camlarınız, çerçeveleriniz, etiket, bant lekeleri içinde;

 Fayanslarınızda alçı, derz lekeleri var. Zemin Temizliği  bir mekanın en çok kullanılan ve bu nedenle de en çok temizliğe ihtiyaç duyulan bölgesidir.
Özellikle, banka, mağaza, okul gibi kamu yerleşimlerinde zeminlerin temizliğine daha çok ihtiyaç duyulmaktadır.

Hastane ve Klinik Temizliği Hastane temizliği diğer temizlik alanlarından farklı ihtiyaçlara sahiptir. BURSA ÇİÇEK Temizlik şirketi, uzman kadrosu, bilinçli temizlik malzemesi seçimi ile ön plana çıkmaktadır.

Dış cephelerin temizliği uzmanlık gerektiren bir alandır. Çünkü cam ve renkli kompozit yüzeyler birbirinden ayrı olarak değerlendirilmeli ve uygun kimyasal maddeler kullanılmalıdır. BURSA ÇİÇEK Temizlik şirketi olarak her yerin temizliğinde olduğu gibi dış cephe temizliğine de özen gösteriyoruz.

Endüstriyel Temizlik İlk başta ek masraf gibi görülebilecek endüstriyel temizlik, yapılan araştırmalara göre %5 ila %20 arasında verimlilik kazandırmaktadır. Düzenli yapılan temizlik hizmeti, masraftan öte size kâr sağlayacaktır.

Yangın ve Su Baskını Sonrası Temizlik Yangın ve su basmasının neden olacağı hasar, normal temizlik standartlarını aşan çapta bir işlem gerektirebilir. Yangın ve su basması sonrası temizliği, profesyonel bir temizlik ekibinin kullanacağı ekipmanlarla yapılmalıdır.

Koltuk Yıkama ve temizliği Evde ve işyerinde en çok zaman geçirdiğimiz eşyalar koltuklarımızdır. Bu nedenle koltuklar belirli aralıklarla mutlaka koltuk yıkama işlemine tabii tutulmalıdır. 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam13
Toplam Ziyaret39032
Hava Durumu
Anlık
Yarın
12° 14° 8°
Saat